Championship Field
Sort List
 Flight
Alokam, Vibhav
Ypsilanti
Boys 13-15 Division
Bargamian, Kate
Grosse Ile
Girls 13-15 Division
BENITES, XIMENA
EAST LANSING
Girls 13-15 Division
Berkemeier, Brady
grand rapids
Boys 12 & Under Division
Berkemeier, Patrick
GRAND RAPIDS
Boys 12 & Under Division
Brar, Diya
DETROIT
Girls 13-15 Division
Brody, Tyler
Grand Blanc
Boys 13-15 Division
Clark, Brycen
GRAND RAPIDS
Boys 12 & Under Division
Clark, Dylan
GRAND RAPIDS
Boys 13-15 Division
Davis, Lauren
coopersville
Girls 13-15 Division
Delzer, Henry
Grand Blanc
Boys 13-15 Division
Delzer, Timothy
Grand Blanc
Boys 12 & Under Division
Drobek, Connor
STERLING HTS
Boys 13-15 Division
Drouare, Jack
EAST LANSING
Boys 13-15 Division
Eaton, Cooper
Bloomfield Hills
Boys 13-15 Division
Elzinga, Macie
BYRON CENTER
Girls 13-15 Division
Everett, Carson
MIDLAND
Boys 13-15 Division
Fast, Riley
EAST LANSING
Boys 13-15 Division
Fennell, Elise
CALEDONIA
Girls 13-15 Division
Fox, Brady
OXFORD
Boys 13-15 Division
Frisinger, Rykert
Coldwater
Boys 13-15 Division
Gatti, Anelise
Brighton
Girls 13-15 Division
Gaudino, Dominic
Northville
Boys 13-15 Division
Gehoski, Logan
AUBURN
Boys 13-15 Division
Gibson, Amiyah
BATTLE CREEK
Girls 13-15 Division
Glime, Brady
BEVERLY HILLS
Boys 13-15 Division
Goudreau, Mackenzie
MONTAGUE
Girls 13-15 Division
Grace, Charlie
Bloomfield Hills
Boys 13-15 Division
Graves, Grant
BRIGHTON
Boys 13-15 Division
Haupt, Tony
Northville
Boys 13-15 Division
HER, Racheeni
LANSING
Girls 12 & Under Division
Holland, Keating
Ann Arbor
Boys 12 & Under Division
Hotts, Jack
Troy
Boys 13-15 Division
Iacobelli, Rocco
BLOOMFLD HLS
Boys 13-15 Division
Johnson, Preston
BLOOMFLD HLS
Boys 12 & Under Division
Jolly, Jessica
ROCKFORD
Girls 13-15 Division
Juttu, Harshan
Novi
Boys 13-15 Division
Juttu, Pranav
NOVI
Boys 12 & Under Division
Keilen, Trevor
W BLOOMFIELD
Boys 13-15 Division
Kondel, Sadie
GRAND BLANC
Girls 13-15 Division
Kruschka, Ryan
SOUTH LYON
Boys 13-15 Division
Kumar, Ananya
ROCHESTER HLS
Girls 13-15 Division
Ladd, Luke
DEWITT
Boys 13-15 Division
Lee, Marcus
TROY
Boys 13-15 Division
Leinwand, Kt
Kalamazoo
Girls 13-15 Division
Levan, Jp
Boys 12 & Under Division
Li, Alena
Okemos
Girls 13-15 Division
Luke, Megan
HARRISON TWP
Girls 13-15 Division
Manning, Avery
Dexter
Girls 13-15 Division
Manning, Madison
Dexter
Girls 12 & Under Division
Mansfield, Cameron
TRAVERSE CITY
Boys 13-15 Division
Masih, Ian
OKEMOS
Boys 13-15 Division
McCarthy, Alex
Saginaw
Boys 13-15 Division
Melendez, Robert
ANN ARBOR
Boys 12 & Under Division
Menser, Julian
SOUTH LYON
Boys 13-15 Division
Miller, Drew
EAST LANSING
Boys 13-15 Division
Morrill, Parker
ROCHESTER HLS
Boys 12 & Under Division
Morris, Brooke
CANTON
Girls 13-15 Division
Morton, Riley
PINCKNEY
Boys 13-15 Division
Murdock, Matthew
ADA
Boys 13-15 Division
Murdock, Philip
GRAND RAPIDS
Boys 13-15 Division
Nguyen, Troy
MACOMB
Boys 13-15 Division
Niskanen, Rachel
NEGAUNEE
Girls 13-15 Division
Oake, Aidan
Howell
Boys 12 & Under Division
O'Grady, Eleanor
GRAND RAPIDS
Girls 12 & Under Division
O'Grady, Lillian
GRAND RAPIDS
Girls 13-15 Division
O'Grady, Max
GRAND RAPIDS
Boys 13-15 Division
O'Grady, Sawyer
GRAND RAPIDS
Boys 13-15 Division
Papsin, Bella
BLOOMFLD TWP
Girls 12 & Under Division
Patil, Aaroosh
Okemos
Boys 13-15 Division
Patil, Saisha
OKEMOS
Girls 12 & Under Division
Pinili, Leandro
ROCHESTER HLS
Boys 13-15 Division
Preston, Kelsey
Girls 13-15 Division
Preston, Tommy
Boys 12 & Under Division
Pumford, Averie
Freeland
Girls 13-15 Division
Ramos, Kyleigh
ADRIAN
Girls 13-15 Division
Reitsma, Cooper
ADA
Boys 13-15 Division
Roebuck, Pete
Boys 13-15 Division
Rose, Kaiden
CLARKSTON
Boys 13-15 Division
Rustad, Grant
SAINT JOHNS
Boys 13-15 Division
Ryan, Connor
PINCKNEY
Boys 12 & Under Division
Sankar, Meera
NORTHVILLE
Girls 13-15 Division
Scavarda, Isaac
KALAMAZOO
Boys 13-15 Division
Scavarda, Maggie
KALAMAZOO
Girls 12 & Under Division
Schafer, Nicole
WILLIAMSTON
Girls 13-15 Division
Shea, Connor
BONITA SPGS
Boys 13-15 Division
Shen, Eric
Ann Arbor
Boys 13-15 Division
Sherman, Nicholas
Ada
Boys 13-15 Division
Shubeck, Michael
Shelby Twp
Boys 13-15 Division
Shulman, Max
Superior Twp
Boys 13-15 Division
Slocum, Joshua
TRAVERSE CITY
Boys 13-15 Division
Sokorai, Audrey
ADA
Girls 13-15 Division
Sokorai, Matthew
ADA
Boys 13-15 Division
Srivastava, Anika
OKEMOS
Girls 12 & Under Division
Srivastava, Neel
OKEMOS
Boys 13-15 Division
Stoll, Mitchell
BRIGHTON
Boys 12 & Under Division
Sullivan, Brennan
GROSSE PT PK
Boys 13-15 Division
Thanaporn, Adam
ANN ARBOR
Boys 13-15 Division
Thanaporn, Thomas
ANN ARBOR
Boys 12 & Under Division
Tillman, Brian
CHELSEA
Boys 13-15 Division
Timpf, Lauren
Macomb
Girls 13-15 Division
Uzelac, Charlie
SAINT JOSEPH
Boys 13-15 Division
Vandermolen, Max
RICHLAND
Boys 13-15 Division
Weeks, Ava
TROY
Girls 13-15 Division
Wells, Parker
MILFORD
Boys 12 & Under Division
Wisinski, Ava
ADA
Girls 13-15 Division
Yang, Madison
ROCHESTER HLS
Girls 13-15 Division
Yono, Ben
West Bloomfield
Boys 13-15 Division