Championship Field
 Flight
Alokam, Vibhav
Ypsilanti
Boys 15 & Under Division
Alokam, Vimal
Ypsilanti
Boys Division
Andrus, Jeffrey
Bloomfield hills
Boys 15 & Under Division
Armock, Andrew
Grand Rapids
Boys Division
Baer, Matt
Bloomfield Hills
Boys Division
Bajis, Madison
FORT GRATIOT
Girls 15 & Under Division
Bargamian, Lily
Grosse Ile
Girls Division
Becker, Audrey
GROSSE PT FRM
Girls Division
Belles, Charlie
MADISON HTS
Boys 15 & Under Division
Blum, Madeline
Port Huron
Girls Division
Boczar, Bridget
Canton
Girls Division
Boczar, Grace
Canton
Girls Division
Boorom, Zachary
Jackson
Boys Division
Botten, Sydney
GROSSE ILE
Girls Division
Bratschi, Kylee
MILAN
Girls Division
Brewer, Beau
Dexter
Boys Division
Brochu, Jolie
Goodrich
Girls Division
Brody, Kate
Grand Blanc
Girls Division
Brown, Audrey
Howell
Girls Division
Brown, Maxwell
Bloomfield
Boys Division
Burns, Robert
Grand Blanc
Boys 15 & Under Division
Butkovich, Merrick
Belle River
Boys 15 & Under Division
Chang, Ariel
Macomb Township
Girls Division
Chapman, Harrison
Marshall
Boys Division
Coleman, Samantha
Northville
Girls Division
Cooper, Mason
lapeer
Boys Division
Curry, Hailey
Grand Rapids
Girls Division
Dausman, Sydney
Haslett
Girls Division
Delcamp, Addie
ROCHESTER HLS
Girls 15 & Under Division
Delzer, Henry
Grand Blanc
Boys 15 & Under Division
Doletzky, Sarah
CLINTON TWP
Girls Division
Dy, Anci
Traverse City
Girls Division
Eggleston, Charlie
Ann Arbor
Boys 15 & Under Division
Elzinga, Brayden
Byron Center
Boys Division
Elzinga, Macie
BYRON CENTER
Girls 15 & Under Division
English, Brockton
Shelby Twshp
Boys Division
Falk, Braden
Portage
Boys Division
Fennell, Elise
CALEDONIA
Girls Division
Fleming, Conor
GROSSE PT WDS
Boys Division
Gill, Avi
Northville
Girls Division
Gladki, Daniel
SAGINAW
Boys Division
Griffin, Price
Novi
Boys Division
Hanna, Scott
Bloomfield Township
Boys Division
Haque, Savannah
Rochester Hills
Girls Division
Haupt, Sara
Northville
Girls Division
Haupt, Tony
Northville
Boys 15 & Under Division
Havey, Sam
Mason
Boys Division
Hayden, Riley
Troy
Girls 15 & Under Division
Hellebuyck, Jesse
DRYDEN
Girls Division
Hemmila, Maddox
TROY
Boys 15 & Under Division
Hemmila, Olivia
Troy
Girls Division
Her, Nateda
Lansing
Girls Division
Hill, Steven
Windsor
Boys Division
Housler, Carter
Lansing
Boys Division
Iatrow, Brendan
LIVONIA
Boys Division
Imesch, Sabel
GROSSE PT FRM
Girls Division
Jaeger, Renae
Kalamazoo
Girls 15 & Under Division
Johnson, Evan
Grosse Ile
Boys Division
Jones, Ieuan
Ann Arbor
Boys 15 & Under Division
Joseph, Dominic
BRIGHTON
Boys Division
Juttu, Harshan
Novi
Boys 15 & Under Division
Kamsickas, Jack
Northville
Boys Division
Kautz, Brandi
ROMEO
Girls Division
Kautz, Jesse
ROMEO
Girls 15 & Under Division
Kennedy, Shannon
Beverly Hills
Girls Division
Klimas, Brendan
FARMINGTN HLS
Boys Division
Klimas, Tyler
FARMINGTN HLS
Boys Division
Kondel, Sadie
GRAND BLANC
Girls 15 & Under Division
Kondel, Taylor
GRAND BLANC
Girls Division
Krieger, Rachael
Commerce Township
Girls Division
Kuhn, Joshua
Waterford
Boys Division
Kuhn, Richie
WATERFORD
Boys Division
Lavely, Josh
Kewadin
Boys Division
Lee, Marcus
TROY
Boys 15 & Under Division
Lerch, Winston
Howell
Boys Division
Liu, Laura
ROCHESTER HLS
Girls 15 & Under Division
Long, Christian
Sandusky
Boys Division
Maki, Adie
CANTON
Girls 15 & Under Division
Manning, Avery
Dexter
Girls 15 & Under Division
Manning, Madison
Dexter
Girls 15 & Under Division
MARONTATE, CALE
Harrow
Boys 15 & Under Division
Marontate, Rylan
Harrow
Boys Division
Martin, Andie
NEW BOSTON
Girls Division
Mawson, Griffin
Traverse City
Boys 15 & Under Division
Maybank III, Pj
CHEBOYGAN
Boys Division
McKeen, Alaina
Bloomfield Hills
Girls Division
McQuillin, Lexe
WAUSEON
Girls Division
Melendez, Amaya
ANN ARBOR
Girls Division
Melendez, Mia
ANN ARBOR
Girls 15 & Under Division
Miller, Drew
East Lansing
Boys 15 & Under Division
Miller, Ella
East Lansing
Girls Division
Miller, Maxwell
BRUCE TWP
Boys Division
Morris, Brooke
CANTON
Girls 15 & Under Division
Morton, Riley
PINCKNEY
Boys 15 & Under Division
Murdock, Joseph
Ada
Boys Division
Naso, Anthony
Grosse Ile
Boys Division
niemiec, brayden
CANTON
Boys Division
O’Rourke, Colin
TROY
Boys Division
Oda, Alex
Clarkston
Boys Division
Ohmer, Olivia
Pinckney
Girls Division
Olejniczak, Edmond
Grosse Pointe Woods
Boys Division
Orourke, Ryan
W BLOOMFIELD
Boys Division
Park, Haesol
NORTHVILLE
Girls Division
Per, Joey
SOUTH LYON
Boys Division
Pietila, Maggie
Brighton
Girls Division
Potter, Katherine
SOUTH LYON
Girls Division
Preston, Luke
Grand Rapids
Boys Division
Preston, Will
GRAND RAPIDS
Boys 15 & Under Division
Putnam, Kole
GAYLORD
Boys 15 & Under Division
Roehl, Peter
Rochester Hills
Boys 15 & Under Division
Shen, Eric
Ann Arbor
Boys 15 & Under Division
Sinishtaj, Violet
Brighton
Girls Division
Slocum, Grace
TRAVERSE CITY
Girls 15 & Under Division
Slocum, Joshua
TRAVERSE CITY
Boys 15 & Under Division
Smaka, Cole
clarkston
Boys Division
Smith, Ian
Canton
Boys Division
Sokolowski, Mason
Plymouth
Boys 15 & Under Division
Sokorai, Matthew
ADA
Boys 15 & Under Division
Somerville, Sailor
East Lansing
Girls Division
Sortor, Dominic
Dexter
Boys Division
Stange, Ethan
ANN ARBOR
Boys 15 & Under Division
Stassinopoulos, Peter
Novi
Boys Division
Stevens, Sophie
HIGHLAND
Girls Division
Stoakes, Mitchell
GRAND LEDGE
Boys Division
Stoll, Olivia
Haslett
Girls Division
Strickland, Mitchell
Ann Arbor
Boys Division
Sui, Justin
Lake Orion
Boys Division
Tanis, Aiden
Midland
Boys 15 & Under Division
Tanis, Hailey
Midland
Girls Division
Tapp, Gabriella
South Lyon
Girls Division
Thanaporn, Adam
ANN ARBOR
Boys 15 & Under Division
Tillman, Brian
CHELSEA
Boys 15 & Under Division
Timpf, Lauren
Macomb
Girls 15 & Under Division
Tokarz, Katelyn
Northville
Girls Division
Tokarz, Nicholas
Northville
Boys 15 & Under Division
Ubaydi, Sophia
ROCHESTER
Girls Division
Vallabhaneni, Megha
NORTHVILLE
Girls 15 & Under Division
Vandermolen, Max
RICHLAND
Boys 15 & Under Division
Varchasvi, Esha
W BLOOMFIELD
Girls Division
Verduzco, Will
Kalamazoo
Boys Division
Wang, Grace
Rochester Hills
Girls 15 & Under Division
Wang, Hannah
ROCHESTER HLS
Girls 15 & Under Division
Wanless, Landon
Caledonia
Boys Division
Weeks, Ava
TROY
Girls 15 & Under Division
Wein, Josh
Canton
Boys Division
Wisinski, Ava
ADA
Girls 15 & Under Division
Wygonik, Sophia
Westland
Girls Division
Yaggie, Alyssa
Brighton
Girls Division
Zanoni, Michael
Mount Pleasant
Boys Division
Zhu, Neil
Novi
Boys Division
Zubkus, Jack
Ada
Boys Division