Championship Field
 Flight
Akins, Audrey
LaSalle
Women's Division
Alessi, Arlene
Bloomfield Hills
Women's Division
Atkins, Timothy
Royal oak
Men's Division
Bastion, Brad
Shelby Township
Men's Division
Bedder, Rob
WHITTAKER
Men's Division
Blamer, Colin
FREMONT
Men's Division
Borchers, Darin
MACOMB
Men's Division
Busa, Eric
Rochester Hills
Men's Division
Carbary, Nicholas
Kalamazoo
Men's Division
Carpenter, Bryan
ALLEN PARK
Men's Division
Champine, Jeff
Rochester Hills
Men's Division
Chapman, Alex
Birmingham
Men's Division
Coriasso, Michael
White Lake
Men's Division
Crain, Ashley
Bloomfield Hills
Women's Division
Crandall, Rick
Fenton
Men's Division
Delcamp, Terry
Grand Blanc
Women's Division
Denzer, Allison
Milford
Women's Division
Depauw, Gavin
Almont
Men's Division
Ehrke, Mark
GLADWIN
Men's Division
Farner, Peter
Commerce Twp
Men's Division
Fitrzyk, Jeff
White Lake
Men's Division
Garber, Trish
Petoskey
Women's Division
Guisinger, Jamie
Troy
Men's Division
Jermalowicz, Victoria
Southfield
Women's Division
Johnson, Bill
BATTLE CREEK
Men's Division
Johnson, Ryan
New Boston
Men's Division
Kieronski, Jacob
Wyandotte
Men's Division
King, Brian
Commerce Twp
Men's Division
Klunder, Tim
Zeeland
Men's Division
Knight, Jeannie
Bloomfield Hills
Women's Division
Levan, David
Ann Arbor
Men's Division
Lewan, Ed
BLOOMFLD TWP
Men's Division
Lossia, Michael
Birmingham
Men's Division
Lyon, Becky
Bad Axe
Women's Division
Massa, Julie
Holt
Women's Division
McBride, Brett
PIGEON
Men's Division
McInerney, Kyle
Prudenville
Men's Division
McIntosh, Lynn
Clarkston
Women's Division
McKay, Rob
Milford
Men's Division
Mellendorf, Shane
Men's Division
Mitchell, Joseph
North Branch
Men's Division
Motis, Cesar
Saint Clair
Men's Division
Nathan, Max
West Bloomfield
Men's Division
Obermeyer, Cindy
Birmingham
Women's Division
Pearson, Greg
Lincoln
Men's Division
Purdie, Margo
Amherstburg
Women's Division
Raymond, Mike
Jackson
Men's Division
Schmitz, Tyler
Berkley
Men's Division
Schulz, Dieter
Fort Gratiot
Men's Division
Sikorski, Mitchell
ANN ARBOR
Men's Division
Skiba, Tyler
Alpena
Men's Division
Sorentino, Anthony
ROCHESTER HLS
Men's Division
Spencer, Eric
Bloomfield Hills
Men's Division
Stevens, Sophie
HIGHLAND
Women's Division
Sui, Justin
Lake Orion
Men's Division
Swint, Jon
Wyandotte
Men's Division
Townsley, Matt
Plainwell
Men's Division
Troyanovich, Cindy
GROSSE PT SHR
Women's Division
Tungate, Mike
E Lansing
Men's Division
Ulmer, Eric
Bloomfield Hills
Men's Division
Vangorder, Karen
FARMINGTN HLS
Women's Division
Versau, Jack
Portage
Men's Division
Weidner, John
PORT HURON
Men's Division
Wenglikowski, Mike
Saginaw
Men's Division
Wolberg, Lyle
FARMINGTN HLS
Men's Division