Championship Field
 Flight
Ajimal, Ranveer
Grand blanc
Boys Division
Alokam, Vimal
Ypsilanti
Boys Division
Anderson, Will
Portage
Boys Division
Barton, Nathan
Belmont
Boys Division
Bauman, Adam
MARINETTE
Boys Division
Becker, Audrey
GROSSE PT FRM
Girls Division
Blum, Madeline
Port Huron
Girls Division
Boczar, Bridget
Canton
Girls Division
Boczar, Grace
Canton
Girls Division
Bond, Caleb
WILLIAMSTON
Boys 15 & Under Division
Breslin, Ryann
ALTO
Girls Division
Brief, Bryce
Howell
Boys Division
Brody, Kate
Grand Blanc
Girls Division
Brzyski, Evan
JACKSON
Boys Division
Burns, Robert
Grand Blanc
Boys 15 & Under Division
Carvenough, Jordan
MARINETTE
Boys Division
Chafty, Ryan
Kalamazoo
Boys Division
Chapman, Haydon
Marshall
Boys Division
Coleman, Samantha
Northville
Girls 15 & Under Division
Comito, Chris
Macomb
Boys Division
Cui, Allison
Okemos
Girls Division
Curry, Hailey
Grand Rapids
Girls 15 & Under Division
Dausman, Sydney
Haslett
Girls 15 & Under Division
Deardorff, Patrick
CLARKSTON
Boys Division
Degnore, Colin
Grosse Pointe Farms
Boys Division
Eedy, Tyler
West Branch
Boys Division
Ellis, Kennedy
Alpena
Girls Division
Elzinga, Brayden
Byron Center
Boys 15 & Under Division
Elzinga, Macie
BYRON CENTER
Girls 15 & Under Division
Faber, Foster
Hudsonville
Boys Division
Falk, Braden
Portage
Boys Division
Fay, Anna
Ada
Girls Division
Fennell, Elise
CALEDONIA
Girls Division
Geigley, Carter
Centreville
Boys Division
Gill, Sufna
Nothville
Girls Division
Henkel, Lilia
Grand Rapids
Girls Division
Housler, Carter
Lansing
Boys Division
Johnson, Evan
Grosse Ile
Boys Division
Jones, Ieuan
Ann Arbor
Boys 15 & Under Division
Kennedy, Shannon
Beverly Hills
Girls Division
Keyte, Tommy
Portage
Boys Division
Klimas, Brendan
FARMINGTN HLS
Boys Division
Koerner, Zach
LAINGSBURG
Boys Division
Kolka, Jack
Dexter
Boys Division
Kondel, Taylor
GRAND BLANC
Girls 15 & Under Division
Korson, Jack
Gowen
Boys Division
Kretz, Ty
MARINETTE
Boys Division
Kumar, Dhruv
novi
Boys Division
Lantis, Emme
CORUNNA
Girls Division
Lavely, Josh
Kewadin
Boys Division
Liu, Laura
ROCHESTER HLS
Girls 15 & Under Division
Malone, Karlee
Marshall
Girls Division
Marontate, Rylan
Harrow
Boys 15 & Under Division
Maybank III, Pj
CHEBOYGAN
Boys Division
Meekhof, August
Eastmanville
Boys Division
Melendez, Amaya
ANN ARBOR
Girls Division
Melendez, Mia
ANN ARBOR
Girls 15 & Under Division
Mercier, Bryson
Powers
Boys Division
Miller, Drew
East Lansing
Boys 15 & Under Division
Murdock, Joseph
Ada
Boys Division
Nelson, Samuel
BELMONT
Boys Division
O’Rourke, Colin
TROY
Boys Division
O'Neill, Jacque
Harbor Springs
Girls Division
Orourke, Ryan
W BLOOMFIELD
Boys 15 & Under Division
Penney, Sam
East Grand Rapids
Boys Division
Pinili, Lorenzo
ROCHESTER HLS
Boys Division
Reed, Kristen
Carleton
Girls 15 & Under Division
Rhoades, Morgan
MARQUETTE
Girls Division
Schaefer, Kit
MATTAWAN
Girls 15 & Under Division
Shen, Edward
Ann Arbor
Boys Division
Solda, Matthew
NORWAY
Boys Division
Stevens, Sophie
HIGHLAND
Girls Division
Stoll, Olivia
Haslett
Girls Division
Sui, Justin
Lake Orion
Boys Division
Timpf, Lauren
Macomb
Girls 15 & Under Division
Vandermolen, Max
RICHLAND
Boys 15 & Under Division
VanErmen, Lance
ADA
Boys Division
Verduzco, Will
Kalamazoo
Boys Division
Wanless, Landon
Caledonia
Boys Division
Welch, Luke
BIG RAPIDS
Boys Division
Wheeler, Bryce
Augusta
Boys 15 & Under Division
Wisinski, Ava
ADA
Girls Division
Wollack, Cal
SALINE
Boys Division
Zanoni, Michael
Mount Pleasant
Boys Division
Zhu, Neil
Novi
Boys Division
Zubkus, Jack
Ada
Boys Division