Presented By:
Championship Pairings
7th GAM Junior Stroke Play Championship - Day 1 Pairings

GIRLS 13-15

1          8:00      Her, Nateda                    Lansing

                         Korns, Mia                     Clarkston

                         Fortushniak, Heather      Brighton

                         Eccleton, Allison            Perrinton

 

            8:10      Loftus, Catherine            Saline

                         Haque, Savannah            Rochester Hills

                         Lee,  Mina Katie              Ann Arbor

                         Gibbons, Brooke            Lapeer

 

            8:20      Schulz, Mikaela              W Bloomfield

                         Dy, Anika                       Traverse City

                         Harding, Sydni               Grand Blanc

                         Pietila, Annie                  Brighton

 

            8:30      Pietila, Maggie                Brighton

                         Rajendra-Nicolucci, Savera    Okemos

                         Kaufmann, Mary Sumner       Bingham Farms

                         Jones, Alana                   Farmington Hills

 

BOYS 12 & UNDER                              

1          8:40      Falk, Braden                   Portage

                         Brzyski, Evan                 Jackson

                         Keaser, Jake                   Rochester

 

            8:50      Chafty, Ryan                  Kalamazoo

                         Risner, Cannon               Pleasant Lake

                         Dickson, Jack                 Birmingham

 

            9:00      Hill, Steven                     Lakeshore

                         English, Brockton           Shelby Twp

                         Guerrera, Jack                Novi

 

            9:10      Geisler, Nick                  Dewitt

                         Codd, Davis                   Brighton

                         Watson, Troy                 Westland

                         Price, Boston                  Suttons Bay

 

            9:20      Kenyon, Brayden           Belding

                         Hardy, Gavin                  Holland

                         Housler, Carter               Lansing

                         Sisson, Jax                     LaSalle

 

GIRLS 12 & UNDER                             

1          9:30      Dy, Anci                         Traverse City

                         Hu, Rachel                      Northville

                         Cui, Allison                   Okemos

 

            9:40      Melendez, Amaya           Ann Arbor

                         Gallagher, Mackenzie     Crystal Falls

                         Boczar, Bridget               Canton

 

            9:50      Pietila, Abby                   Brighton

                         Boczar, Grace                 Canton

                         Henkel, Lilia                   Grand Rapids

 

 BOYS 13-15

10        8:00      Sullivan, Tommy            Grosse Pte

                         Meekhof, August            Eastmanville

                         Carroll, Cameron            E Lansing

 

            8:10      Schnell, Tanner              Jackson

                         Sullivan, Patrick             Grosse Pte

                         Comito, Anthony            Macomb

 

            8:20      Petzak, Brandon             Ypsilanti

                         Vandermolen, Jack         Richland

                         Smith, Ben                      Novi

                         Tucci, Owen                   Macomb

 

            8:30      Rahbany, Nick                Auburn Hills

                         Pickell, Parker                Bloomfield Hills

                         Saunby, TJ                     Chesterfield

                         Muir, Jack                      Birmingham

 

            8:40      Lorenzo, Josh                 Macomb Twp

                         Battiste, Michael             Grand Rapids

                         Zhu, Ian                         Northville

                         Krueger, Nick                 Spring Lake

 

            8:50      Smith, Coalter                 Grosse Pte Farms

                         Peterson, Garrett             Clinton Twp

                         Felsenfeld, Zach             W Bloomfield

                         Jamieson, Parker            Lansing

 

            9:00      Lowney, Mitch               Grand Blanc

                         Dudeck, Brett                 Beverly Hills

                         Jackson, Alexander        Wyoming

                         Sikkenga, Colin              Kalamazoo

 

            9:10      McMahon, Joey              Clarkston

                         Bartolec, Garrett             Ada

                         Wollack, Cal                   Saline

                         Jakacki, Connor              Livonia

 

            9:20      Longyear, Davis             Stevensville

                         Myers, Rory                   Wayland

                         Morrissey, Pierce           Canadian Lakes

                         Hill, James                      Lakeshore

 

            9:30      Keller, Korbin                Cadillac

                         Healy, Kevin                  Rockford

                         Chen, Jonhan                  Canton

                         Erskine, Mason              Rochester Hills

 

            9:40      Warnock, Luc               McGregor

                         Stafford, Joseph             Livonia                   

                         Zholl, Yuqi                     Rochester

                         Hughes, Curtis                Lakeshore



*Denotes Player Eligible for Senior Honor Roll
This site has been optimized for use with the latest versions of Microsoft Internet Explorer, Firefox, Safari and Google Chrome.
Using unsupported browsers or browser versions, or disabling browser features, such as Javascript or cookies, may reduce site functionality or performance.