Presented By:
Championship Pairings
3rd GAM Net Match Play Championship

1A       Areddy, Robert                           Rochester Hills       

                         Barnett, Jacob                Bloomfield Hills

                         Lewis, Tyler                   Grand Blanc

                         Mero, Rich                     Romulus

 

            2A        Cross, Brian                   Detroit

                         DeNino, Joe*                 Taylor

                         Hobson, Bill                  Saginaw

                        

 

            3A        Hurley, Kevin                Commerce Twp

                         McTear, David*             Redford

                         Ross, Jason                    Southfield

                         Szymanski, Steven         Rochester Hills

 

            4A        Coles, Mike                   Sterling Heights

                         Dixon, Williams             Ann Arbor

                         Garnick, Dan                 Brownstown

                         Tramski, Harold*           Port Huron

 

            5A        Bur, David                     Novi

                         Hough, Phil                   White Lake

                         Praet, Alan*                   Oakland Twp

                         Weems, David               Dearborn Hts

 

            6A        Badgley, Nicholas          Canton

                         Craft, Steve*                  Oxford

                         Gillis, Jeffrey                 Commerce Twp

                         Trebilcock, Jim*            E Lansing

 

            7A        Houran, Tim*                Brighton

                         Monger, Bill*                Brighton

                         Nimer, Steve                  Wolverine Lake

                         Piazza, Michael*            Allen Park

 

            8A        Bohikian, Dickron         Brighton

                         Ross, Dustin                  Garden City

                         Wenzel, Scott                 Canton

                         Millis, Tim                     Metamora

 

            9A        Fagan, David                 Warren

                         Firek, Frank                   Royal Oak

                         Grusecki, Aaron            Canton

                         Lepore, Mario                Shelby Twp

 

            9B        Gilligan, John*              Davison

                         King, Craig*                  West Bloomfield

                         Christians, Brad             Fountain

                         Wiley, Doyle                  Detroit
?

            10A      Bremer, Robert              Wixom

                         Compagnari, Zoz           Southfield

                         Conner, Nicholas           Novi

                         Fileccia, Angelo             Brownstown

 

            11A      Hayes, Mike                  White Lake

                         Kazmierski, Jeffrey        Petoskey

                         Mulhern, Tom                Macomb

                         Genung, Christopher     Waterford

 

            12A      O'Brien, William            Northville

                         Badgley, Christopher     Woodhaven

                         Humes, Tim                   white Lake

                         Redmond, Randy           Holly

 

            13A      Sahadi, Paul                   Grosse Pte Woods

                         Hollander, Tom*            Ann Arbor

                         MacEachern, Leonard*  Grosse Pte Farms

                         Rachner, Rick                Commerce Twp

 

            14A      Pollock, David               Clarkston

                         Brown, Jack*                 Flint

                         Moline, James*              Northville

                         Rachner, Rich*              Brighton

 

            15A      Shankar, Yashasvi         Farmington Hills

                         Brown, Michael             Marshall

                         Fox, Jon*                       Bingham Farms

                         Hendricks, Marcus*      Inkster

 

            16A      Keith, Brian                    Almont

                         Magnotte, Matt*            Macomb

                         Smith, Richard               Walled Lake

                         Smyth, Allen*                Brighton

 

            17A      VanOrd, Ken*               Howell

                         Black, Arthur*               Brighton

                         Gowda, Ramesh*          Auburn Hills

                         Jasso, Richard                Saint Joseph

 

            18B      Yaquinto, Mark             Livonia

                         Bailey, Geoffrey            Warren

                         Carter, Stuart*                Royal Oak

                         Burres, Craig                 W. Bloomfield        

 

           

                        

 



*Denotes Player Eligible for Senior Honor Roll
This site has been optimized for use with the latest versions of Microsoft Internet Explorer, Firefox, Safari and Google Chrome.
Using unsupported browsers or browser versions, or disabling browser features, such as Javascript or cookies, may reduce site functionality or performance.