Championship Pairings
2nd GAM Net Match Play Championship

            1A       Whitey, Michael         Trenton

                         Baron, Andrew           Detroit

                         Patterson, Smith         Lansing

                         Mero, Rich                   Romulus

            2A        Klecha, Steve              Farmington Hills

                         Areddy, Robert           Rochester Hills

                         DeNino, Joe                 Taylor

                         Tramski, Harold         Port Huron

            3A        Grow, Al                       Bloomfield Hills

                         Hurley, Kevin              Commerce Twp.

                         Zak, Dennis                 Grosse Pointe Woods

                         Omilian, Jon                Trenton

            3B        Pearson, Greg              Royal Oak

                         Szymanski, Robert    Rochester Hills

                         Hobson, Bill                Millington

                         Kromrei, Brian            Wyandotte

            4A        Zoller, Chris                 Troy

                         McTear, David           Redford

                         Fileccia, Angelo          Brownstown

                         Baynai, Joshua           Trenton

            5A        Piazza, Michael          Allen Park

                         Boehm, Michael         Birmingham

                         Szymanski, Steven    Rochester Hills

                         Nelson, Neil                 Northville

            6A        Garnick, Dan               Brownstown

                         Kidder, Mike               Ann Arbor

                         Zawicki, Eric               Commerce Twp.

                         Connolly, Stephen     Westland

            7A        Hough, Phil                  White Lake

                         Schlotterer, Richard   Farmington Hills

                         Hollman, Chris           Novi

                         Zavala, Andres           Novi

            8A        Horton, Frank             Rochester Hills

                         Sakraida-Wilshere, Steve                Troy

                         Praet, Alan                   Oakland Township

                         Badgley, Chris            Woodhaven

            8B        Fagan, David              Warren

                         McHale, Jack              Macomb Township

                         Hayes, Mike                White Lake

                         Cieslak, Jim                 Rochester

            9A        Badgley, Nicholas      Trenton

                         Dymczyk, Michael    Macomb

                         Mulhern, Tom             Macomb

                         Compagnari, Zoz       Southfield

           

            10A    Waxenberg, Ben          Southfield

                         Mirasol, Tom              Rochester

                         Nimer, Steve                Wolverine Lake

                         Rachner, Rick             Commerce Township

            11A     Rachner, Rich             Brighton

                         Ross, Dustin                Garden City

                         Pierce, Keith                Franklin

                         Sahadi, Paul                Grosse Pointe Woods

            12A     Harrison, Chris            Warren

                         Moline, James             Bradenton

                         Negrete, Luis               Bloomfield Hills

                         Hollander, Tom          Ann Arbor

            13A     Walainis, James          Bloomfield Hills

                         Luke, Tom                   Harrison Township

                         McHale, Michael       Macomb Township

                         VanOrd, Ken               Howell

            14A     Brown, Jack                Flint

                         Kuzma, Mark             Troy

                         MacEachern, Leonard    Grosse Pointe Farms

                         Sloan, Stewart             Macomb Twp

            15A     Dietz, William             Livonia

                         Golden, Adam            Warren

                         Yaquinto, Mark          Livonia

                         Saunders, Lynn          Brighton

            16A     Magnotte, Matt          Macomb

                         Mccord, Gary              Davison

                         Kladder, Scott             East Grand Rapids

                         Luther, Mike               East Lansing

            17A     Smith, Richard            Walled Lake

                         Hooper, Andrew         Troy

                         Black, Arthur              Brighton

                         Rossman, Michael     Canton

            17B     Nester, Jeff                  Roscommon

                         Walrich, Rob               South Lyon

                         Wiley, Doyle                Detroit

                         Deane, Brendan         Macomb

            18A     Sayre, Adam               Brownstown

                         Caldwell, Rodrick       West Bloomfield

                         Jasso, Richard             Saint Joseph

                         Schon, Larry               Southfield



*Denotes Player Eligible for Senior Honor Roll
This site has been optimized for use with the latest versions of Microsoft Internet Explorer, Firefox, Safari and Google Chrome.
Using unsupported browsers or browser versions, or disabling browser features, such as Javascript or cookies, may reduce site functionality or performance.